Wystawa prac Krzysztofa Grabary z cyklu „7 piętro”

Artysta wykorzystuje dany mu czas najlepiej jak potrafi, zgodnie z ideą, że życie jest tylko jedno i nikt go za nas nie przeżyje. Obrazy stanowią dla twórcy największą wartość – to efekt istnienia, fizyczny ślad na planecie.

Krzystof Grabara w 2018 roku całkowicie zmienił swoje życie – porzucił pracę w policji i zaczął malować.

Rok później został wyróżniony przez Polish Masters of Art w kategorii #youngmasters za obraz wykonany techniką akrylu oraz dwukrotnie w roku następnym za prace wykonane w technice pasteli olejnej.

Ogromnym sukcesem dla Artysty było włączenie obrazu “Tkanka” z cyklu Messenger do aukcji malarstwa surrealistycznego. Jego praca, licytowana przez jeden z największych w Polsce domów aukcyjnych Desa Unicum, znalazła się obok prac Zdzisława Beksińskiego, Rafała Olbińskiego, Tomasza Sętowskiego, Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego i innych.

Ponad 400 prac artysty znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce, Austrii, Finlandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Holandii, Niemczech, Francji oraz Chinach.

Zapraszamy 7 stycznia o godzinie 18:00 na wernisaż otwierający wystawę „7 piętro”. Prace można obejrzeć do końca stycznia 2023r.